گروه ایران پی سی

عضويت در اين گروه رايگان مي باشد

مزاياي عضويت در گروه ايرنيان پي سي

· دريافت جديدترين اس ام اس ها و جوک ها و مطالب جالب و......... · دريافت ايميل در زمينه‌هاي مختلف از قبيل: طنز، عکس، Wallpaper، شعر، داستان، روانشناسي، کتاب‌شناسي، ايران‌گردي و جهان‌گردي، آموزش کامپوتر و اموزش ها و کتابهای الکترونیکی در ضمینه های مختلف و.......... · دريافت خبري با محوريت اهم اخبار روزنامه‌ها، خبرگزاري‌ها و روزنامه‌هاي اينترنتي. · دريافت جديدترين آلبوم‌هاي موسيقي · دريافت لينک دانلود جديدترين و مفيدترين نرم افزار هاي روز

نحوه عضويت در گروه

براي عضويت در گروه فقط کافي است که ايميل خود را در كادر زير وارد کنيد.

Google Groups
اشتراك در iranpc
:نشانی پست الکترونیک
بازدید از این گروه

سپس براي شما يک پيام تاييد از
(
noreply@googlegroups.com)
با عتوان تاييدکردن ثبت نام ارسال مي شود و شما بايد روي لينكي كه در نامه قرار دارد براي تاييد كردن عضويت كليك كنيد. تا آن موقع لطفا صندوق پست الكترونيك خود را براي اين پيام بازديد كنيد.

۱۳۹۵ مهر ۱۷, شنبه

کتاب جمع شده "مونسانتو" در آمریکا، در ایران تجدید چاپ شد +‌اسناد

"پروژه نفوذ" در کودکان ایرانی با بودجه دولت/کتاب جمع شده "مونسانتو" در آمریکا، در ایران تجدید چاپ شد +‌اسناد


اخیراً کتابی با سوء استفاده از بودجه دولتی منتشر شده ودر سطح گسترده در آموزش و پرورش شهرستانها توزیع شده است. این کتاب که توسط دانش آموخته راکفلر تهیه شده، ترجمه مو به موی کتابی از «مونسانتو» است که به دلیل محتوای انحرافی در امریکا جمع‌آوری شد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، چندی پیش کتابی با عنوان «بیوتکنولوژی به زبان ساده» منتشر شد. این کتاب ترجمه کلمه به کلمه کتابی انحرافی از سوی صهیونیستهای مونسانتو است که حتی در آمریکا به دلیل اعتراضات گسترده جمع‌آوری شد؛ حال آن‌که در داخل ایران توسط یکی از افراد برجسته سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی، با استفاده از بودجه دولتی ترجمه و نشر یافت. در آمریکا، مراکز بسیار زیادی از این کتاب به عنوان «شستشوی مغزی کودکان آمریکا توسط شرکت مونسانتو» نام برده‌اند؛ این در حالی است که ترجمه کلمه به کلمه این کتاب در جمهوری اسلامی ایران نه تنها توسط معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و ستاد توسعه زیست فناوری این معاونت، حمایت مالی شده بلکه توسط این مراکز دولتی در آموزش و پرورش در تمامی استانها به‌صورت مجانی توزیع و در در دسترس دانش‌آموزان کشور قرار گرفته است. تصاویر مقابله این دو کتاب را ببینید.
بررسی روابط فرا مرزی مرکز اطلاعات بیوتکنولوژی ایران (IRBIC) و همچنین ارتباط مسئولان پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی (ABRIL)با راکفلر مجالی دیگر می طلبد. اما اجمالاً تهیه کننده این کتاب خاص «بهزاد قره‌یاضی» است که ارتباطات او با راکفلر پیش از این توسط خبرگزاری تسنیم رسانه‌ای شد. (برای مثال اینجا را ببینید) با توجه به این ترجمه و فعالیت گسترده برای چاپ این کتاب ــ با بودجه دولتی ــ و رسیدن این کتاب به دست تک‌تک استانها، به نظر می‌رسد این جریان ارتباط نزدیکی با شرکت مونسانتو نیز داشته باشد. با این شرایط، اصرار محمدباقر نوبخت برای حفظ این فرد در گلوگاه بودجه پژوهشی کشور سؤال برانگیز است. وی تخصیص تمام بودجه پژوهشی کشور را بر عهده دارد. همچنین حضور وی در کمیته صدور مجوز تراریخته ها در وزارت جهادکشاورزی ــ با حکم شخص وزیر جهادکشاورزی ــ نیز جای تأمل است.

تصویر حکم قره یاضی؛ او با حکم نوبخت مسئول تدوین و تخصیص کل اعتبارات پژوهشی کشور است


حضور سؤال برانگیز دانش‌آموخته راکفلر در کمیته صدور مجوز تراریخته با حکم وزیر جهادکشاورزی


ادامه مطلب ....

http://ift.tt/2d1IeXG

منبع:انجمن هاي سياسي مذهبي فرهنگي نورآسمان

تبادل لينك

به گروه اسلامی ما در گوگل بپیوندید تا همیشه با هم باشیم

هیچ نظری موجود نیست: