گروه ایران پی سی

عضويت در اين گروه رايگان مي باشد

مزاياي عضويت در گروه ايرنيان پي سي

· دريافت جديدترين اس ام اس ها و جوک ها و مطالب جالب و......... · دريافت ايميل در زمينه‌هاي مختلف از قبيل: طنز، عکس، Wallpaper، شعر، داستان، روانشناسي، کتاب‌شناسي، ايران‌گردي و جهان‌گردي، آموزش کامپوتر و اموزش ها و کتابهای الکترونیکی در ضمینه های مختلف و.......... · دريافت خبري با محوريت اهم اخبار روزنامه‌ها، خبرگزاري‌ها و روزنامه‌هاي اينترنتي. · دريافت جديدترين آلبوم‌هاي موسيقي · دريافت لينک دانلود جديدترين و مفيدترين نرم افزار هاي روز

نحوه عضويت در گروه

براي عضويت در گروه فقط کافي است که ايميل خود را در كادر زير وارد کنيد.

Google Groups
اشتراك در iranpc
:نشانی پست الکترونیک
بازدید از این گروه

سپس براي شما يک پيام تاييد از
(
noreply@googlegroups.com)
با عتوان تاييدکردن ثبت نام ارسال مي شود و شما بايد روي لينكي كه در نامه قرار دارد براي تاييد كردن عضويت كليك كنيد. تا آن موقع لطفا صندوق پست الكترونيك خود را براي اين پيام بازديد كنيد.

۱۳۹۵ مهر ۱۷, شنبه

مخازن پلی اتیلن


درنمای کلی به مخزن های ذخیره ای گفته می شود که بالای سطح زمین قرار گرفته و این مخزن هیچ گونه فشار خارجی را متحمل نگردد. در این نوع تولیدات هیچ گونه فشار داخلی مازاد بر وزن محلول درون نیز وجود نداشته و محلول قرار گرفته داخل این مخزن کاملا به صورت ثقلی ذخیره می شود. معمولا درصورت وجود پمپ در قسمت خروجی این نوع مخزن ها روی سطح زمین قرار می گیرد و برای ورود محلول پمپاژ محلول به ارتفاع ۳-۲ متری لازم می باشد برای حذف نمودن پمپ خروجی می توان مخزن را باتوجه به فشار مورد نیاز در ارتفاعی بالاتر از سطح زمین و محل مصرفی قرار داد با این وجود پمپاژ برای ورود محلول به داخل مخزن همچنان لازم بوده و برای این کارنیازمندپمپ قوی تری می باشد.همانطورکه در صفحه مربوط به لوله های کاروگت بحث شده مخزن غیردفنی معمولا در معرض نور خورشید می باشد و به علت مقاومت بیشتر مستربچ مشکی درمقابل اشعه uv اکثرﺁ این نوع مخازن مشکی می باشد. برای محافظت مخزن از نور و گرما در فصل های گرم و سرما در فصل های سرد امکان استفاده پشم شیشه به عنوان عایق دور مخزن وجود دارد که درصورت درخواست به این محصول اضافه می گردد.نقشه ی داخلی و خارجی مخازن پلی اتیلن با توجه به درخواست مشتری قابل ساخت می باشد و هیچ گونه محدودیتی درطراحی وساخت تعداد ورودی و خروجی, مکان ورودی ها و خروجی ها, تقسیم بندی داخلی, ارتفاع و طول مخزن وجود ندارد.مخزن های غیردفنی به دو قسمت مخزن غیردفنی عمودی و مخزن غیردفنی افقی تقیسیم می گردد. مخزن غیردفنی عمودی به صورت استوانه ای می باشد که به صورت عمودی روی زمین نصب گردد در حالی که مخزن غیردفنی افقی استوانه بوده و به حالت افقی نصب می گردد و نیازمند چهارپایه برای تعادل مخزن می باشد.


ادامه مطلب ....

http://ift.tt/2dD3XIt

منبع:انجمن هاي سياسي مذهبي فرهنگي نورآسمان

تبادل لينك

به گروه اسلامی ما در گوگل بپیوندید تا همیشه با هم باشیم

هیچ نظری موجود نیست: