گروه ایران پی سی

عضويت در اين گروه رايگان مي باشد

مزاياي عضويت در گروه ايرنيان پي سي

· دريافت جديدترين اس ام اس ها و جوک ها و مطالب جالب و......... · دريافت ايميل در زمينه‌هاي مختلف از قبيل: طنز، عکس، Wallpaper، شعر، داستان، روانشناسي، کتاب‌شناسي، ايران‌گردي و جهان‌گردي، آموزش کامپوتر و اموزش ها و کتابهای الکترونیکی در ضمینه های مختلف و.......... · دريافت خبري با محوريت اهم اخبار روزنامه‌ها، خبرگزاري‌ها و روزنامه‌هاي اينترنتي. · دريافت جديدترين آلبوم‌هاي موسيقي · دريافت لينک دانلود جديدترين و مفيدترين نرم افزار هاي روز

نحوه عضويت در گروه

براي عضويت در گروه فقط کافي است که ايميل خود را در كادر زير وارد کنيد.

Google Groups
اشتراك در iranpc
:نشانی پست الکترونیک
بازدید از این گروه

سپس براي شما يک پيام تاييد از
(
noreply@googlegroups.com)
با عتوان تاييدکردن ثبت نام ارسال مي شود و شما بايد روي لينكي كه در نامه قرار دارد براي تاييد كردن عضويت كليك كنيد. تا آن موقع لطفا صندوق پست الكترونيك خود را براي اين پيام بازديد كنيد.

۱۳۹۵ خرداد ۲۴, دوشنبه

رونمایی از نمای بیرونی درب امام حسن(ع) در حرم حضرت عباس(ع)+تصاویر

پروژه طرح توسعه افقی حرم مطهر حضرت عباس(ع) شامل مجموعه ای از پروژه های کوچک و فرعی بوده که روی هم رفته پروژه طرح توسعه حرم مطهر را شکل می دهند. پروژه ای که عتبات عالیات عراق طی چند قرن گذشته شاهد آن نبوده اند. از جمله این پروژه های کوچک می توان به پروژه توسعه دربهای ورودی حرم مطهر اشاره نمود که با طرح ها و نقش های زیبا، چشم هر بیننده ای را نوازش می دهند.
یکی از این دربها که مراحل اجرای نمای بیرونی آن به اتمام رسیده است، درب امام حسن(ع) می باشد که یکی از ورودی های مهم حرم مطهر به شمار می رود.
این درب که به درب ورود هیاتها مشهور است به سوی حرم مطهر حضرت امام حسین(ع) باز شده و درب اصلی عبور هیاتهای عزادار در ایام عاشورا و اربعین حسینی به حرم علمدار کربلا به شمار می رود.
مساحت این درب ۱۳۰ متر مربع بوده وبا کاشی معرق تزئین شده است. طرح و نقوش این درب برای حفظ هارمونی با سایر دربهای حرم مطهر مطابق با سایر دربها می باشد. در بالای این درب، دو گنبد شیشه ای تعبیه شده و در دو جهت راست و چپ آن ۱۲ قوس طراحی و اجرا شده است. این درب همچنین به متون قرانی زیبائی به خط خوشنویسان عراقی مزین گردیده است.
این ورودی همچنین به وضوخانه، سیستمهای برق، روشنائی، سرمایش، گرمایش، اعلام حریق و .. مجهز گردیده است.


ادامه مطلب ....

http://ift.tt/236rUK4

منبع:انجمن هاي سياسي مذهبي فرهنگي نورآسمان

تبادل لينك

به گروه اسلامی ما در گوگل بپیوندید تا همیشه با هم باشیم

هیچ نظری موجود نیست: