گروه ایران پی سی

عضويت در اين گروه رايگان مي باشد

مزاياي عضويت در گروه ايرنيان پي سي

· دريافت جديدترين اس ام اس ها و جوک ها و مطالب جالب و......... · دريافت ايميل در زمينه‌هاي مختلف از قبيل: طنز، عکس، Wallpaper، شعر، داستان، روانشناسي، کتاب‌شناسي، ايران‌گردي و جهان‌گردي، آموزش کامپوتر و اموزش ها و کتابهای الکترونیکی در ضمینه های مختلف و.......... · دريافت خبري با محوريت اهم اخبار روزنامه‌ها، خبرگزاري‌ها و روزنامه‌هاي اينترنتي. · دريافت جديدترين آلبوم‌هاي موسيقي · دريافت لينک دانلود جديدترين و مفيدترين نرم افزار هاي روز

نحوه عضويت در گروه

براي عضويت در گروه فقط کافي است که ايميل خود را در كادر زير وارد کنيد.

Google Groups
اشتراك در iranpc
:نشانی پست الکترونیک
بازدید از این گروه

سپس براي شما يک پيام تاييد از
(
noreply@googlegroups.com)
با عتوان تاييدکردن ثبت نام ارسال مي شود و شما بايد روي لينكي كه در نامه قرار دارد براي تاييد كردن عضويت كليك كنيد. تا آن موقع لطفا صندوق پست الكترونيك خود را براي اين پيام بازديد كنيد.

۱۳۹۵ خرداد ۲۸, جمعه

بیکاری در ۲۱ استان ۲ رقمی شد!

طبق گزارش‌ مرکز آمار ایران، نرخ بیکاری ۲۱ استان کشور ۲ رقمی شده و نرخ بیکاری جوانان به نرخ کم سابقه ۳۰ درصد رسید.
صراط: براساس نتایج آمارگیری نیروی کار زمستان سال 94 نرخ بیکاری در کل کشور 11.8 درصد گزارش شد که نسبت به زمستان سال 93 0.3 درصد افزایش نشان می‌دهد.
براساس این گزارش، شاخص عمده نیروی کار در جمعیت 10 ساله و بیشتر در کشور حاکی از ان است 21 استان بیکاری دو رقمی را تجربه می‌کنند و در این میان 3 استان در شرایط بحرانی قرار داشته و نرخ بیکاری بالای 20 درصد را ثبت کردند.
به گزارش فارس، بدین ترتیب استان کرمانشاه با نرخ بیکاری 23.1، کهگیلویه و بویراحمد با نرخ بیکاری 22.9 و کردستان با 21.2 درصد در زمره استان‌های رده اول تا سوم دارای بیشترین نرخ بیکاری هستند.
براین اساس 10 استان نیز بیکاری تک رقمی داشته و کمترین نرخ بیکاری مربوط به 3 استان به ترتیب مربوط به استان سمنان با 7.4 درصد، تهران 8.3 درصد و بوشهر و استان مرکزی با 9.0 درصد است.
طبق این گزارش، بالاترین سهم اشتغال در بخش خدمات مربوط به استان تهران با 65.2 درصد، بوشهر با 61.2 درصد و کرمانشاه 56.7 درصد است.
در این بین بالاترین سهم اشتغال در بخش صنعت نیز به استان‌های یزد با سهم 48.6 درصد، البرز 43.5 درصد و اصفهان 43.3 درصد تعلق دارد.
همچنین بالاترین سهم اشتغال در بخش کشاورزی مربوط به استان‌های خراسان شمالی با 39.6 درصد، کرمان 34.5 درصد و خراسان جنوبی 31.8 درصد است.
استان یزد که طی دوره سالهای گذشته همواره نرخ بیکاری تک‌رقمی را یدک می‌کشید، سال گذشته نرخ بیکاری دو رقمی 12.3 درصد را تجربه کرد که حکایت از افزایش بیش از 3 درصد نرخ بیکاری در این استان دارد.
براساس گزارش مرکز آمار، بالاترین نرخ بیکاری برای رده سنی 20 تا 24 سال در زمستان سال 94 یعنی رقم بحرانی 30 درصد به ثبت رسیده که در نوع خود کم سابقه تلقی می‌شود. پس از آن رده سنی 25 تا 29 سال نرخ بیکاری 22.2 درصدی را ثبت کرده است.
همچنین پایین‌ترین نرخ اشتغال در این مدت مربوط به رده سنی 20 تا 24 سال و پس از آن مربوط به رده سنی 15 تا 19 سال است.


ادامه مطلب ....

http://ift.tt/1WSDSae

منبع:انجمن هاي سياسي مذهبي فرهنگي نورآسمان

تبادل لينك

به گروه اسلامی ما در گوگل بپیوندید تا همیشه با هم باشیم

هیچ نظری موجود نیست: