گروه ایران پی سی

عضويت در اين گروه رايگان مي باشد

مزاياي عضويت در گروه ايرنيان پي سي

· دريافت جديدترين اس ام اس ها و جوک ها و مطالب جالب و......... · دريافت ايميل در زمينه‌هاي مختلف از قبيل: طنز، عکس، Wallpaper، شعر، داستان، روانشناسي، کتاب‌شناسي، ايران‌گردي و جهان‌گردي، آموزش کامپوتر و اموزش ها و کتابهای الکترونیکی در ضمینه های مختلف و.......... · دريافت خبري با محوريت اهم اخبار روزنامه‌ها، خبرگزاري‌ها و روزنامه‌هاي اينترنتي. · دريافت جديدترين آلبوم‌هاي موسيقي · دريافت لينک دانلود جديدترين و مفيدترين نرم افزار هاي روز

نحوه عضويت در گروه

براي عضويت در گروه فقط کافي است که ايميل خود را در كادر زير وارد کنيد.

Google Groups
اشتراك در iranpc
:نشانی پست الکترونیک
بازدید از این گروه

سپس براي شما يک پيام تاييد از
(
noreply@googlegroups.com)
با عتوان تاييدکردن ثبت نام ارسال مي شود و شما بايد روي لينكي كه در نامه قرار دارد براي تاييد كردن عضويت كليك كنيد. تا آن موقع لطفا صندوق پست الكترونيك خود را براي اين پيام بازديد كنيد.

۱۳۹۵ مهر ۷, چهارشنبه

در این سوپر مارکت هر مقدار توان مالی دارید پرداخت کنید/واقعی

یک سوپرمارکت که قفسه های خود را فقط با پس مانده های سایر مغازه ها پر کرده شروع به کار کرد.
در این سوپر مارکت هر مقدار توان مالی دارید پرداخت کنید این فروشگاه در یورکشیر توسط چندین فعال در زمینه مبارزه با دور ریختن مواد خوراکی قابل استفاده توسط خرده فروشان افتتاح شده است.

در این سوپر مارکت هر مقدار توان مالی دارید پرداخت کنید این مغازه نه تنها به لحاظ مواد مورد عرضه با سایرین متفاوت است بلکه به مشتریان آن نیز گفته می شود "هر قدر که مایلید بپردازید."
این طرح توسط تیم Real Junk Food Project اجرا شده که قبلا نیز اقدام به دایر کردن کافه هایی از این نوع کرده بود.

در این سوپر مارکت هر مقدار توان مالی دارید پرداخت کنید مشتریان قادر خواهند بود سبدهای خود را با طیف گسترده ای از اجناس مختلف از گوشت تازه گرفته تا گل و گیاه پر کنند که تماما از سایر فروشگاه ها به آنجا منتقل شده اند.

در این سوپر مارکت هر مقدار توان مالی دارید پرداخت کنید گزارش ها حاکی از آن است که این فروشگاه روزانه ده تن مواد غذایی دریافت می کند که بخش عمده آن توسط موسسات مختلف اهدا می شود.

در این سوپر مارکت هر مقدار توان مالی دارید پرداخت کنید جالب است برای این مواد غذایی هیچگونه قیمتی تعیین نشده است, خریدار در صورت تمایل هر مقدار که در توانش هست می تواند پرداخت کند .


ادامه مطلب ....

http://ift.tt/2d8I2to

منبع:انجمن هاي سياسي مذهبي فرهنگي نورآسمان

تبادل لينك

به گروه اسلامی ما در گوگل بپیوندید تا همیشه با هم باشیم

هیچ نظری موجود نیست: